Előző bejegyzés májusban látott napvilágot, 16-án. Aztán pedig eltűntem.
Voltak napok, amikor nem is gondoltam a blogra... és igazából nemcsak a blog terén "húzódtam vissza", hanem gitározás terén is. A zenehallgatást is elhagytam. Volt pár hét/nap egymás után, mikor nem olvastam könyvet se.…